Fashion,  Fotografia

Spacerem przez Pasaż Róży.

Witajcie!

 

Zaczynając ten wpis tuż po słowie „witajcie” zatrzymałam się przez chwile… hmm co by tu napisać: „hej, dawno mnie tu nie było!”, a może na wstępie powinnam zapytać jak Wasze wakacje? Czy Wy również macie taki styczeń jakby we wrześniu? Zaczynacie nowy etap? Nowe wyzwania? Nowe postanowienia? Wrzesień to dla sporej części społeczeństwa zakończenie błogiego lenistwa i stawianie sobie nowych celów.

Wracając po krótkiej nieobecności chciałam podzielić się z Wami sesją, która miała być strikte fashion, ale… jak zaraz zobaczycie wyszły nam świetne portrety! Nie mogłam Wam ich nie pokazać! Bo przecież od portretów zaczęła się moja przygoda z fotografią i dzięki temu teraz do Was piszę. Na zdjęciach zobaczycie piękną sukienkę, którą dostałam od świetnej projektantki Moniki Sajdak. Zapraszam na jej fanpage  https://www.facebook.com/msajdakpl/ , gdzie możecie zobaczyć sukienki spod jej ręki!

Zaintrygowało Was tło na zdjęciach? To Piotrkowska 3 w Łodzi! Właśnie pod tym adresem znajdziecie Pasaż Róży. Jest to jedyne takie miejsce. Ściany pokryte są mnóstwem drobnych luster, które tworzą różę.

 

Mam nadzieję, że po wakacjach jesteście mega wypoczęci i na świeżo wracacie do swoich obowiązków! Życzę Wam pracowitych i mega owocnych miesięcy, a tymczasem spójrzcie na te foty!

Fotografował Andrzej Pietrzak – https://www.facebook.com/pietrzakandrzej/
Do nastepnego! 🙂
xoxo, Pati

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *